Aluradiátor Projekt Kft.

Karrier

Sales Representative

A LEHEL Radiátorgyár cégcsoporthoz tartozó Aluradiátor Projekt Kft. csapatába keresünk új kollégákat. A cég társasházi fűtéskorszerűsítési pályázatok managementjével foglalkozik. 2021-ben 14 társasház több mint 2000 lakásában végeztünk komplex fűtéskorszerűsítési felújításokat a ZFR-TÁV pályázatok keretében. A cég filozófiája a társasházak részére a teljes körű szolgáltatás biztosítása. Végigkísérjük a pályázatokat a pályázatírástól a kivitelezésen keresztül a pályázat végső elszámolásáig. A programban résztvevő lakások fűtésrendszerének épületgépészeti állapotfelmérésére és a gyár által gyártott radiátorok programban való értékesítésére keressük új munkatársunkat. A programban csak az általunk is gyártott alumínium radiátorok beszerelésére van lehetőség.

Feladatok:

  • Fűtésrendszer állapotfelmérése a lakásokban
  • Felmérések adatainak a pontos rögzítése
  • Adatok rendszeres beszolgáltatása a központnak
  • Kapcsolattartás a lakókkal
  • Radiátor értékesítés

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Precíz, pontos, megbízható munkavégzés
  • Kreatív problémamegoldó képesség
  • Érettségi bizonyítvány
  • B kategóriás jogosítvány
  • Alapfokú számítógép kezelési ismeretek

Előnyt jelent:

  • Társasházkezelőkkel, Lakásszövetkezetekkel kapcsolatos tapasztalat,
  • Társasházkezelésben szerzett ismeretek
  • Értékesítésben, ingatlanközvetítésben, szerzett tapasztalat
  • Épületgépészeti tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség

Munkavégzés helyszíne:

  • Budapest

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkaviszony vagy vállakozói jogviszony (megegyezés szerint)
  • Az alapbéren felül kiemelkedő teljesítményarányos jutalék
  • Rugalmas munkaidő
  • Céges telefon és laptop
  • Cégautó

info@alurad.hu

KapcsolatKérjen bővebb tájékoztatást,
kollégánk visszahívja!